Vítejte na našich stránkách

Azyl pro milence Na samotě

Přijměte naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho ubytovacího zařízení. Azyl pro milence provozujeme 5 let. Ať k nám zavítáte na jednu či více dní i nocí, věříme, že u nás budete s pobytem spokojeni. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je diskrétnost,  ručníky, župany hygienické prostředky, čistota a každodenní úklid.

Ceník 2015:

ubytování 1-3 hodiny 200,- Kč za osobu
ubytování 3-6 hodin 250,- Kč za osobu
ubytování 24 hodin - 300,- Kč za osobu

Při počtu 4 a více osob cena 200,- Kč na osobu za 24 hod.

- jako bonus je i při krátkodobém ubytování k dispozici krytý plavecký bazén !!!!  (období květen-říjen)

Popis objektu

Popis objektu

20.12.2013 20:09
Útulné a čisté apartmánové pokoje v podkroví s WiFi internetem v samostatné části nově postaveného rekreačního domu s oplocenou zahradou na samotě u silniční komunikace. Součástí azylu je i vybavená kuchyňka, WC a sprchový kout.

Diskrétnost:

Přesnou polohu azylu klientům a konkrétní informace o vstupu sdělujeme telefonicky po rezervaci.  Do podkrovní části, kde se azyl nachází je diskrétní, samostatný vchod. Azyl je v neveřejném, soukromém objektu. Umíme organizačně zajistit, že klient v objektu nikoho dalšího nepotká!

Parkování:

Přímo u vchodu do azylu - za neprůhledným oplocením.

  • Převléknutí ložního prádla a provedení úklidu je u nás samozřejmostí!!! Celý objekt je nekuřácký!!!

Lokalita

Kde nás najdete?

20.12.2013 21:11
Azyl pro milence na trase Hradec Králové - Chlumec nad Cidlinou. Přesnou adresu našeho ubytovacího zařízení zde zejména pro diskrétnost Vás, našich klientů, nezveřejňujeme. Přesnou polohu azylu klientům a další konkrétní informace sdělujeme telefonicky po rezervaci. Náš azyl se nachází na trase mezi Hradcem Králové a Chlumcem nad Cidlinou nedaleko dálnice D11. Náš objekt je v dojezdu maximálně půl hodiny z Hradce Králové, Pardubic, Kolína, Prahy, Hořic atd. Přestože se jedná o objekt na samotě, příjezd je jednoduchý po asfaltové komunikaci.

Azyl pro milence

Záznamy: 1 - 3 ze 3